Dag van de bedrijfsjuristen – 30 november 2026 (12u00-19u30)

News

Bedrijfsjuristen en de impact van geopolitiek
Het Instituut voor bedrijfsjuristen organiseert zijn 37e Dag van de bedrijfsjuristen, die plaatsvindt op maandag 30 november 2026 in het auditorium van BNP Paribas Fortis in Brussel. Dit jaar staat het bijzonder actuele thema “Bedrijfsjuristen en de impact van geopolitiek” centraal.

Internationale ontwikkelingen laten zich vandaag steeds sneller voelen binnen ondernemingen. Geopolitieke spanningen, economische onzekerheid, klimaatuitdagingen en digitale dreigingen stellen organisaties voor nieuwe risico’s en complexe keuzes. Tegelijk creëren zij nieuwe verwachtingen, opportuniteiten en strategische uitdagingen. In die context groeit het belang van de bedrijfsjurist als gids, vertrouwenspersoon en businesspartner.

Tijdens deze studienamiddag bieden inspirerende sprekers inzicht in de grote geopolitieke tendensen, terwijl experten en bedrijfsjuristen concrete ervaringen delen rond contractuele veerkracht, cybersecurity en bedrijfscontinuïteit.

We sluiten de dag af met een cocktail en een netwerkmoment om ervaringen en ideeën uit te wisselen.

De deelnemers ontvangen een exemplaar van het verzamelwerk uitgegeven door Larcier Intersentia in de reeks “Tendensen in het bedrijfsrecht”.

U kan hier het programma en bijkomende informatie raadplegen op onze website.

Wij kijken er alvast naar uit u talrijk te mogen verwelkomen!

Delen