News
Oproep aan de leden

Het IBJ vraagt u in het kader van de voortgezette opleiding 16 punten per periode te behalen. Ik wil u daarom warm aanbevelen ondanks de bijzondere omstandigheden ook dit jaar uw punten niet uit het oog te verliezen.
Ter herinnering, de huidige periode loopt af op 31 december 2020. U kan uw punten zeker nog behalen want er zijn nog tal van activiteiten voorzien.
U kan uw huidige puntenaantal consulteren via uw persoonlijke profiel in MY IBJ. Uw gebruikersgegevens zijn uw professioneel e-mailadres en een persoonlijk wachtwoord. Via uw profiel kan u zich ook inschrijven voor de opleidingen van het IBJ, de partners en van externe opleidingsverstrekkers.
U kan ook individuele aanvragen indienen voor opleidingen die u heeft gevolgd maar die nog niet zijn erkend.
Alvast ook proficiat aan iedereen die al aan vele activiteiten en opleidingen deelnam! Heeft u meer dan 16 punten, dan zullen deze in januari overgezet worden naar de volgende periode.
Heeft u geen toegang meer tot uw persoonlijke profiel in MY IBJ, contacteer ons via info@ibj.be.
Frederike Vander Elst, Permanent Education Officer
More news
(Vervolg)opleiding Deontologie – Voor wie en waarom ?
Het Instituut staat garant voor de deontologie van de bedrijfsjurist
Uw lidmaatschap : een paar algemene principes
Nu het einde van het kalenderjaar nadert en in het zicht van een nieuw jaar willen we u als IBJ...
Het IBJ neemt deel aan de Ronde Tafel van de Legal Tech Summit
Het IBJ neemt op 11 december 2020 deel aan de Ronde Tafel van de Legal Tech Summit.
Herinnering opleiding deontologie
Als bedrijfsjurist bent u onderworpen aan de naleving van een professionele deontologische code,...
Bedrijfsjurist, wanneer moet u uw titel gebruiken?
U moet uw titel van bedrijfsjurist gebruiken telkens u in deze hoedanigheid optreedt. De...